- MGBP w Poniatowej
- Kategoria: Aktualności
Dnia 22 maja 2025 r. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Poniatowej, odbyła się 2 edycja „Konkursu Pięknego Czytania”. Organizatorem konkursu była Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Poniatowej. Do konkursu przystąpiło 39 uczestników z klas I-VIII szkół podstawowych z terenu gminy Poniatowa.
Komisja powołana przez organizatorów w składzie:
Irena Piątek- przewodnicząca
Barbara Kania- członek
Anna Dziaduch- członek
Komisja kierując się określonymi w regulaminie kryteriami oceny wyłoniła laureatów w każdej kategorii wiekowej:
KATEGORIA 1. kl. I-III
Miejsce I Wiktoria Pakuła uczeń Szkoły Podstawowej w Niezabitowie
Miejsce II Aleksander Wiśniewski uczeń Szkoły Podstawowej w Poniatowej
Miejsce III Kacper Popow uczeń Szkoły Podstawowej w Kowali
KATEGORIA 2. kl.- IV-VI
Miejsce I Natalia Staniak uczeń Szkoły Podstawowej w Poniatowej
Miejsce II Maria Dacka uczeń Szkoły Podstawowej w Kraczewicach
Miejsce III Weronika Wyroślak uczeń Szkoły Podstawowej w Poniatowej
Wyróżnienie w tej kategorii komisja przyznała: Urszuli Łukasiewicz uczennicy Szkoły Podstawowej w Niezabitowie
KATEGORIA 3. kl. VII-VIII
Miejsce I Zuzanna Rosińska uczeń Szkoły Podstawowej w Kolonii Poniatowa
Miejsce II Oliwier Zawół uczeń Szkoły Podstawowej w Poniatowej
Miejsce III Alicja Czekirda uczeń Szkoły Podstawowej w Poniatowej
Wyróżnienie w tej kategorii komisja przyznała Marii Żywickiej uczennicy Szkoły Podstawowej w Poniatowej
Uczestnicy otrzymali podziękowania za udział w konkursie, a laureaci dyplomy oraz książki. Serdecznie wszystkim gratulujemy!
Dziękujemy także opiekunom za przygotowanie uczniów, a komisji za rzetelną ocenę.
































































