24 lut 2016

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Poniatowej na tegoroczne ferie zimowe przygotowała dla dzieci serię różnych form zabawowych: głośne czytanie książek, gry planszowe, gry zręcznościowe, zabawy integracyjne i literackie, warsztaty plastyczne pobudzające wyobraźnię, dające szansę wypróbowania czegoś nowego, a przede wszystkim zachęcające do wyjścia z domu i wspólnej zabawy.
Podczas trzydniowych warsztatów plastycznych swoimi pomysłami i zręcznością wspierała nas Pani Krystyna Sadowska, osoba z pasją. Na zajęciach z włóczki robione były pompony, z których powstały kolorowe zwierzaki oraz inne cudaczki zrobione z materiałów często przez nas wyrzucanych. Zajęcia te w sposób kreatywny wpłynęły na wyobraźnię uczestników, dały im możliwość sprawdzenia się w różnych technikach plastycznych, a przede wszystkim zapewniły pożyteczne i przyjemne spędzenie wolnego czasu.
Dzieci podczas naszych spotkań wyrażały swoją opinię, że w Bibliotece jest fajnie, można spotkać się ze znajomymi, poznać nowe koleżanki, zrobić z niczego coś ciekawego.