- MGBP w Poniatowej
- Kategoria: Aktualności
Pierwsze Poniatowskie Spotkanie Twórców “Mosty” za nami! Cóż to była za uczta dla duszy.
Bardzo serdecznie dziękujemy Naszej wspaniałej młodzieży: Lenie Dzierżak, Nadii Dziaduch, Idze Ruta, Wojciechowi Gogół oraz Pani Iwonie Pomorskiej, nauczycielce z Zespół Szkół w Poniatowej za inicjatywę aby wspólnie zorganizować to spotkanie.
Swoją twórczość prezentowali również: Marta Stawiarska, Edyta Chabros, Kacper Doliński i Adam Koma.
“Poniatowskie Spotkanie Twórców »Mosty« dało szansę na prezentację próby swej twórczości dziewięciu artystom. Wiersze, opowiadanie, fotografie i akwarele gości biblioteki stały się ciekawym polem do dyskusji o bieżących problemach , nurtujących wrażliwe serca. Rozmawialiśmy o poszukiwaniu, rozczarowaniu, buncie, akceptacji, marzeniach, starości i wartościach słuchając tekstów Twórców i siebie nawzajem. Klimat do dyskusji stworzony w bibliotece sprzyjał odważnej i twórczej prezentacji, za co dziękujemy.”
Mamy nadzieję, że następnym razem spotkamy się w jeszcze większym gronie!
















