21 wrz 2016

Zapraszamy do udziału w BEZPŁATNYM SZKOLENIU KOMPUTEROWYM organizowanym przez Fundację “Wschodni Klaser Innowacji” i ICT LAB Centrum Szkoleń Informatycznych. Szkolenia będą odbywały się w formie warsztatów praktycznych z wykorzystaniem komputerów. Ponadto praca on-line na praktycznych przykładach. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy uczestników trwa 80 godz. i będzie realizowany w dwóch trybach do wyboru, w zależności od preferencji uczestników: w trybie tygodniowym (pn. – pt. 20 dni x 4 godz.) bądź weekendowym (sob. – niedz. : 16 dni x 5 godz.).
DLA KOGO?
Wsparciem zostaną objęte osoby powyżej 25 roku życia posiadające maksymalnie średnie wykształcenie i zamieszkujące na terenie woj. lubelskiego bez względu na posiadany status na rynku pracy. Zapewniamy: zaangażowanych trenerów z dużym doświadczeniem, zajęcia w małych grupach (10 osób), materiały szkoleniowe.
Zdobyte umiejętności i kwalifikacje: szkolenie kończy się certyfikacją oraz wydaniem zaświadczenia o ukończeniu szkolenia oraz Certyfikatu zgodnego z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Zapisy w MGBP- oddział dla dorosłych w godzinach pracy Biblioteki do 8 października 2016 r. Zapraszamy.