22 lut 2024

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Poniatowej zaprasza na spotkanie autorskie z Krystyną Bartłomiejczyk.

29 lutego 2024 r. / godz. 16:00

BIBLIOTEKA – oddział dla dorosłych

Krystyna Bartłomiejczyk – Kraśniczanka z epizodami w Lublinie, gdzie skończyła studia, i w Katowicach, gdzie dźwigała kaganek oświaty, wbijając do młodzieńczych głów rosyjską gramatykę i literaturę. Po powrocie do Kraśnika bywało różnie – prowadziła cegielnię, windykowała należności spółdzielni mieszkaniowej, aż w końcu… zaczęła pisać. Obecnie emerytka, mama dorosłych już dzieci, a przy tym zatwardziała domatorka, którą nawet na spacer wyprowadza pies.

Autorka książek “Dziewczyna z czerwonym warkoczem”, “Zapisane w gwiazdach”, “Obietnica Klary”, “Zawierucha w wielkim mieście”, “Sama tego chciałaś, Zuzanno” i “Zacznij od nowa, Zuzanno”.